Burdur’un Çebiş Köyü’nde doğan Yaşar Çebişli, 20 yıldır müziğe ara vermişti.Birçok iş alanında çalışmasının yanı sıra bürokrat yönüyle de hayatının belli bir döneminde ülkeye hizmet eden Yaşar Cebişli bu defa müzik alanındaki yeteneğiyle ön plana çıktı.

Okul yıllarını ve iş hayatını ağırlıklı olarak Burdur’un Bucak ilçesinde geçiren TRT’nin eski sanatçılarından olan Yaşar Çebişli, geçtiğimiz yıl Mart ayından itibaren ülkemizi ve tüm Türkiye’yi etkisi altına alan salgın döneminde herkes gibi, “Evde Kal Türkiye” kuralına uyarak, bağlamayı tekrar eline aldı ve türkülerini söyleyip, sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaştı.

İlgiyle takip edilen Cebişli’nin sosyal medyada paylaştığı türkülerinin sayısı 350’yi geçti. Burdurlu Yaşar Çebişli’ye olan ilgi giderek artarken, Çebişli şimdi de, bestesi ve sözü kendine ait olan “Gönül Bana Naz Eyleme” eserine klip çekti.

Sosyal video kanallarında sözleri ve bestesi kendine ait olan Gönül Bana Naz Eyleme adlı türküyü seslendirdi. Klibin yönetmenliğini ise Seyithan Kızıl yaptı.
İŞTE YAŞAR ÇEBİŞLİ'NİN İLK KLİBİ