Sanat yaşamını bırakıp İslami bir hayat süren ve bu kararıyla gündem olan Yaşar Alptekin, katıldığı televizyon programında sosyal medyada halini görünce ağladığını ve Serdar Ortaç'a ulaşmaya çalıştığını söyledi.

Geçmişte yaptığı dans ve şovlarla bir döneme damga vuran eski manken Yaşar Alptekin, katıldığı programda son zamanlarda MS hastalığı ile mücadele eden ve sosyal medyada alkollü olarak açtığı canlı yayınlarla gündemden düşmeyen şarkıcı Serdar Ortaç ile ilgili konuştu.

"Uçurumun eşiğinde"

Serdar Ortaç'ı 'Uçurumun eşiğinde' olarak niteleyen Alptekin, şunları söyledi:

Serdar Ortaç’ın Tiktok’taki halini görünce ağladım. Burada bir çığlık var. Yardım edin diye çığlık atıyor ve uçurumun eşiğinde. Hiçbir şekilde tanımadığım halde Serdar’a ulaşmaya çok çalıştım ama ulaşamadım. Maneviyata ihtiyacı var. Serdar, ben seninle tanışamadım. Seninle tanışmak istiyorum ve bazı şeyler anlatmak istiyorum. Seni Rabbimle tanıştırmak istiyorum. Seni Rabbimle tanıştırmak için gönüllüyüm. Yarım saat fazla değil. O yoğun iş temponda yarım saat bana ayırmanı senden rica ediyorum. Bu isteğim benim için değil senin için

Kaynak: HABER MERKEZİ