Programı kapsamında ilk olarak Çeltikçi İlçesi'ne bağlı Kuzköy Köyü'ne ziyaret gerçekleştiren Vali Öksüz, yapımı tamamlanan kilit parke ve kapalı sistem sulama hattı çalışmalarını yerinde inceledi.

Screenshot 3-4

İncelemeleri öncesinde Kuzköylü vatandaşlarla bir süre hasbihalde bulunan, talep ve sorunlarını dinleyen Vali Öksüz, amaçlarının İl Özel İdaremiz tarafından yapılan alt yapı hizmetleri ile köylerimizin yaşam standartlarını daha iyi noktalara taşımak olduğunu ifade etti.

Programının devamında Çeltikçi İlçesi'ne bağlı Güvenli Köyü’nde yapımı tamamlanan içme suyu isale hattı çalışmasını yerinde inceleyen Vali Öksüz, köyden ayrılmadan 15 Temmuz Şehidimiz Özel Harekat Polisi Akif Altay ve Şehidimiz J. Komando Er Ali Yıldırım'ı kabirleri başında dualarla yad etti.

Screenshot 4-7

Vali Öksüz programının son bölümünde merkeze bağlı Gökçebağ Köyü'nde, İl Özel İdaresi tarafından yapımı tamamlanan 200 m³ prefabrik içme suyu deposunda incelemede bulundu.

Ziyaretler sırasında İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Asım Ertilav ve ilgili birim yöneticilerinden yapımı tamamlanana hizmetlerle ilgili bilgi alan Vali Öksüz, bu hizmetlerin köylerimize ve kullanacak vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diledi.

Kaynak: BURDUR VALİLİK - BASIN BÜLTENİ