Reklam

"UZMAN HEKİMLER TARAFINDAN 17:00 - 19:00 ARASINDA MESAİ DIŞI POLİKLİNİK MUAYENE HİZMETİ"

"UZMAN HEKİMLER TARAFINDAN 17:00 - 19:00 ARASINDA MESAİ DIŞI POLİKLİNİK MUAYENE HİZMETİ"
03 Kasım 2022 - 12:18
Reklam
Reklam
Reklam
İl Sağlık Müdürlüğü tarafından,  vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerine ulaşımını kolaylaştıracak "Uzman Hekimler tarafından 17:00 - 19:00 arasında Mesai Dışı Hasta Muayene" uygulaması başlatılmıştır.
 
Bir süredir devam eden çalışmalar sonucunda, birçok uzman hekim ve sağlık çalışanının gönüllü olarak yer alacağı, yeni başlatılan bu örnek uygulamayla, mesai saatlerinde randevu almakta zorlanan ya da çeşitli nedenlerle muayene olamayan hastalarımızın mesai dışında sağlık hizmetlerine ulaşım olanağı tanınarak vatandaş memnuniyetini en üst düzeye taşımak hedefleniyor.
 
Bu kapsamda İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Burdur Devlet Hastanesi, Bucak Devlet Hastanesi ve Gölhisar Devlet Hastanelerinde Kasım ayı itibariyle saat 17:00 - 19:00 arasında Uzman Hekimlerimiz tarafından mesai dışı poliklinik muayene hizmeti uygulamasına başlanması planlanmıştır.
 
Uygulama Kasım ayı için aşağıda belirtilen günler ve poliklinikler için yapılacaktır.
 
Burdur Devlet Hastanemizde; Çalışmalar tamamlanmış olup 7 Kasım 2022 itibariyle İç Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Çocuk Sağlığı Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum branşlarında uygulamaya geçilecektir.
Pazartesi Günü: Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum
Salı Günü: Göz Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum
Çarşamba Günü: Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum
Perşembe Günü: Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum
 
Bucak Devlet Hastanemizde;
Salı Günü: Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz Hastalıkları, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Beyin ve Sinir Cerrahisi, İç Hastalıkları
Çarşamba Günü : Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Perşembe Günü : Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Beyin ve Sinir Cerrahisi, İç Hastalıkları
Cuma Günü: Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 
Gölhisar Devlet Hastanemizde;
Pazartesi Günü: Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz Hastalıkları
Salı Günü: Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Radyoloji, Diş Polikliniği
Çarşamba Günü: Kadın Hastalıkları ve Doğum, Psikiyatri, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Radyoloji, Dahiliye, Diş Polikliniği
Perşembe Günü: Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Radyoloji, Diş Polikliniği mesai dışı 17-19 saatlerinde hizmet vermeye başlamıştır.
 
İl Sağlık Müdürlüğü tarafından; hastanelerimizin güncellenen birim bazlı çalışma takvimleri  ve hangi hekimlerin hizmet vereceği aylık olarak ilan edilecektir. Vatandaşlarımız bu bilgilere İl Sağlık Müdürlüğümüzün ve  hastanelerimizin web sitelerinde ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirler.
 
Muayene olmak isteyen hastalarımızın Alo 184 MHRS (Merkezi Hekim  Randevu Sistemi) ve www.mhrs.gov.tr adreslerinden randevu almaları yeterli olacaktır.

FACEBOOK YORUMLAR