Son dönemlerde Sakla Beni dizisinde Cemre Baysel ve Asude Kalebek ile başrolü paylaşarak dikkatleri üzerine çeken Uraz Kaygılaroğlu, aradığı aşkı bulduğunu duyurdu. Melis İşiten'den 2019'da boşanan ünlü oyuncu, yeni bir ilişkiye adım attı.

'Sefirin Kızı', 'Pis Yedili', 'Baba Candır', 'Üç Kuruş' gibi önemli projelerde yer alan Uraz Kaygılaroğlu, şimdi ise Sakla Beni dizisiyle gündemde. Yakışıklı oyuncu, başarılı performansıyla da takdir topluyor.

Uraz Kaygılaroğlu ve oyuncu Melis İşiten, 2014'te evlenmiş ve 2019'da ayrılmışlardı. Çiftin Ada adında bir kızı bulunuyor.

AŞK YOLUNDA YENİ BİR ADIM

Boşanmanın ardından dostlukları devam eden eski çift, kızları Ada için bir araya gelmeye devam ediyorlar. 35 yaşındaki yakışıklı oyuncu, sonunda aradığı aşkı buldu.

Habertürk'ten alınan bilgilere göre, Uraz Kaygılaroğlu yeni ilişkisi hakkında açıklamalarda bulundu. Kaygılaroğlu, fotoğraf sanatçısı Sayna Soleimanpour ile olan ilişkisi için "Hayırlı olsun. Her şey yolunda gidiyor." dedi.

Ünlü aktör, ilişki hakkında detay vermek istemediğini belirterek şunları ekledi: "Tanışma hikayemizi paylaşmayalım. Bu konular özel."