Reklam

ULAŞTIRMA BAKANINA KORKUTELİ – TEFENNİ – YEŞİLOVA YOLU TALEBİ

Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik öncülüğünde, Bakan Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret etti.

ULAŞTIRMA BAKANINA KORKUTELİ – TEFENNİ – YEŞİLOVA YOLU TALEBİ
02 Şubat 2023 - 11:10
Reklam
Reklam
Reklam
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Adil Karaismailoğlu ziyaretinde MHP Grup Başkanvekili, Manisa Milletvekili Erkan AKÇAY, Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu ve Ağlasun Belediye Başkanı Ali Ulusoy bulundu.

Başkan Fatih Selimoğlu, “Korkuteli – Tefenni , Karamanlı – Yeşilova ve Yeşilova- Acıpayam Makası yollarının Genişletilmiş Yol olarak yenilenmesi talebini Bakan Adil Karaismailoğlu’na iletti.

Ziyaret sonrasında açıklamada bulunan Başkan Fatih Selimoğlu, ” MHP Grup Başkanvekili, Manisa Milletvekili, Saygıdeğer Hemşerimiz, Kıymetli Abim Sayın Erkan AKÇAY, Milletvekilimiz Sayın Bayram ÖZÇELİK ve Ağlasun Belediye Başkanımız Sayın Ali ULUSOY ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil KARAİSMAİLOĞLU’nu TBMM’de ziyaret ettik.

Korkuteli – Tefenni , Karamanlı – Yeşilova ve Yeşilova- Acıpayam Makası yollarının Genişletilmiş Yol olarak yenilenmesi talebimizi ilettik.

İlçelerimizin gelişmesi için önemli olan bu yolların yapılması için takibimizi sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

FACEBOOK YORUMLAR