Reklam

Tefenni Teknik Direktörünü Buldu

Tefenni Teknik Direktörünü Buldu
27 Haziran 2022 - 14:10
Reklam
Reklam
Reklam
Tefenni Belediye Spor Kulübü  olarak "UEFA A" lisans sahibi 1981 doğumlu Kemal OSKAY hocam ile Teknik Direktörlük anlaşmasına varıldı.

Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz yaptığı açıklamada "Uzun yıllar Çukurova Belediyespor, Niğde Anadolu Futbol Kulübü AŞ, Ceyhanspor, Dersimspor, Adana Demirspor, Yeni Orduspor ve Osmaniyespor'da antrenör olarak görev yapan, 2018 yılında Isparta Davrazsporun teknik direktörlük görevine getirildiğinde ise "Türkiye’nin En Genç Teknik Direktörü" ünvanını alan Kemal OSKAY ile Tefenni Belediye Spor olarak anlaşmış bulunmaktayız." ifadelerini kullandı.

Başkan Alagöz açıklamasının devamında "Yardımcı Antrenör olarak ise yıllarca profesyonel ligde futbol oynamış olan ve daha sonra teknik direktörlük hayatına başlayan ve son olarak Ordu Ünyespor Teknik Direktörlüğü görevini yapan 1982 doğumlu Volkan BOZKURT hocam ile anlaşılmıştır.
Kaleci Antrenörü olarak,  yıllarca profesyonel ligde kalecilik yapan daha sonra Kaleci Antrenörlüğü kariyerine başlayan ve son olarak Siverek Belediyespor Kaleci Antrenörlüğü görevini üstlenen 1984 doğumlu Mehmet KOÇ hocam ile anlaşılmıştır.
Tefenni’ye gelerek Futbol altyapı çalışmalarımızda yer alan Yeni Stadyum zemin tadilatını, 45x90 Antrenman saha çalışmalarını, 30x50 Suni çim saha çalışmamızı, Kapalı halı saha çalışmamızı ve Tefenni Belediye Spor Sosyal tesisleri inşaatını inceleyen Hocalarımız bu tesisler ile Profesyonel lig hedefimize ulaşmamamız için hiç bir nedenin olmadığını ilettiler." ifadelerini kullandı.

Hedeflerinin 3.lig olduğunu çizen Başkan Ümit Alagöz, göreve başlayan hocalara başarılar diledi.

 

FACEBOOK YORUMLAR