Reklam

Tarım Bakanlığı ve teşkilatlarına 5 bin 64 personel alımı yapılacak

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü ile Orman Genel Müdürlüğü 5064 kamu personeli alımı ve işçi alımı yapılacak. DSİ ile OGM alımı ile ilgili Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay sosyal medya hesabından adaylara müjdeli haberi duyurdu.

Tarım Bakanlığı ve teşkilatlarına 5 bin 64 personel alımı yapılacak
22 Mart 2022 - 21:45
Reklam
Reklam
Reklam
Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü ve Orman Genel Müdürlüğü teşkilatlarına 5064 personel alımı yapılacağını Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay açıkladı. Oktay sosyal medya hesabından müjdeli haberi duyurdu.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın Sosyal Medya Paylaşımı Şöyle;
"Bugün yeni bir adımın müjdesini paylaşıyorum.Tarım ve Orman Bakanlığımızın taşra teşkilatlarında DSİ ve Orman Genel Müdürlüğünde görev yapmak üzere toplam 5064 personel alımı yapılacaktır.

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, sosyal medya hesabından personel alımına ilişkin detayları paylaştı.


Orman işçisi alımı 5 bin kadro haricen beklemektedir. Daha önceki açıklamalara göre Mart 2022 içerisinde ilana çıkacağı açıklanmıştı. İki ilan birleştiğinde 1064 kadro için kılavuz yayınlanması bekleniyor. Orman muhafaza memuru, Mühendis, veteriner hekim, pilot, laborant, biyolog, sağlık teknikeri, güvenlik görevlisi gibi kadrolarda istihdam edilmek üzere personel alımı olacak.

FACEBOOK YORUMLAR