header_menu_icon

AK Parti Burdur Milletvekili A.Adayı Deniz Kurt Hızlı Başladı

AK Parti Burdur Milletvekili Aday Adayı Deniz Kurt ilçe ziyaretlerine başladı. İlk olarak Kemer İlçesine giden Kurt, AK Parti Kemer ilçe teşkilatını ziyaret etti.

Kemer Belediye Başkanı Ömer Aktürk’ü ziyaret eden Kurt, daha sonra vatandaşlarla bir araya geldi. Kemer ziyareti sonrası Yeşilova’ya geçen Kurt, burada da AK Parti Yeşilova İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Sivil Toplum Kuruluşlarını da ziyaret eden Kurt son olarak Karamanlı’ya geçti. Karamanlı’da AK Parti ilçe teşkilatı ile görüşen Kurt, Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu’nu makamında ziyaret etti. Deniz Kurt, esnaf ve vatandaş ziyaretinin ardından Karamanlı’dan ayrıldı.

Ziyaretler hakkında gazetecilere açıklama yapan Deniz Kurt, “Bugün Kemer, Yeşilova ve Karamanlı ilçelerimizde ilçe teşkilatlarımızı ziyaret ettik. Sivil Toplum Kuruluşlarımızı, esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. İnşallah 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar Cumhurbaşkanı seçeceğiz ve AK Parti’miz birinci parti olarak sandıktan çıkacaktır. Bu gurur ve heyecanla çalışmalarımıza devam ediyoruz” diye konuştu.