Kızılcık Şerbeti dizisinde Abdullah karakterine can veren Settar Tanrıöğen'in geçirdiği beyin kanaması gündeme oturmuştu. Dizinin yapımcısı Gold Medya'dan açıklama geldi.

Settar Tanrıöğen diziden ayrılıyor mu?

Show TV ve Gold Medya ortak açıklamasında, tedavisinin bir süre daha devam etmesi gerektiği sebebiyle Settar Tanrıöğen'in diziden ayrıldığını açıkladı.

Kizilcik Serbetinin Aposu Settar Tanriogenin Durumu Netlesti

Abdullah Bey karakteri ölecek mi?

Yapılan açıklamada hikayenin kaldığı yerden devam edeceği ve Abdullah Bey karakterinin de ölmeyeceği açıklanırken yeni bir oyuncu ile anlaşıldığı duyuruldu.

Ahmet Mümtaz Taylan diziye dahil oluyor

Settar Tanrıöğen'in hayat verdiği Abdullah Bey karakteri bundan sonra Ahmet Mümtaz Taylan'a emanet ediliyor. Dizi de Abdullah Bey'in kovid olduğu için karantina da olduğu söylenmişti. Ahmet Mümtaz Taylan 53. bölüm itibariyle dizide yerini alacak.

Kizilcik Serbeti Senaryosu Degisiyor Mu

Yapılan açıklama şöyle:

Kamuoyunun Dikkatine,

Yapımını Gold Film’in üstlendiği, Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti’nde Abdullah Ünal karakterine hayat veren değerli oyuncumuz Settar Tanrıöğen’in geçirdiği beyin kanaması sonrası tedavisi hastanede devam etmektedir.

Show TV olarak tedavi sürecini yakından takip ettiğimiz oyuncumuzun, nekahat döneminin bir süre daha devam etmesi gerektiğini doktorlarından öğrenmiş bulunmaktayız. Show TV ve Gold Film olarak Settar Tanrıöğen’e dizimize kattığı değerden dolayı teşekkür eder, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ederiz.

Dizinin bu hafta yayınlanacak 53. Bölümünden itibaren Abdullah Ünal karakterini bir diğer değerli oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan devralacaktır...

Saygılarımızla.

Kizilcik Serbeti Ahmet Mumtaz Taylan

Kaynak: HABER MERKEZİ