Reklam

Şerife Nur Kadıoğlu'ndan Bir Yenilik Daha: Bucak'ta ilk ve Tek Bilişsel Gelişim Programı GETAP ile Yanınızda

Şerife Nur Kadıoğlu'ndan Bir Yenilik Daha: Bucak'ta ilk ve Tek Bilişsel Gelişim Programı GETAP ile Yanınızda
15 Kasım 2022 - 11:42 - Güncelleme: 15 Kasım 2022 - 11:55
Reklam
Reklam
PSİKOLOJİK DANIŞMAN ŞERİFE NUR KADIOĞLUN’DAN BİR YENİLİK DAHA  
BİLİŞSEL GELİŞİMİ DESTEKLEYİCİ  GETAP PROGRAMI  
                                                         
GETAP  Bilişsel Becerileri Değerlendirme Ve Geliştirme Programını kullanmaktadır.  İlçemiz de ilk ve tek GETAP Uygulayıcı Danışmanlık Merkezi olarakta hizmet vermektedir. 

Gelişim Ve Takip Programı Nasıl Uygulanır?

Öğrenme gerçekleşirken birey zihnine bilgiyi alır, işler, biçim ve içeriğini değiştirir, depolar, gerektiği zaman geri getirir ve tepkiler üretir. GETAP gelişim takip programı zihin egzersizleriyle bireylerin bilgileri kısa ve uzun süreli belleğe işleme ve bilgiyi gerekli olduğunda geri çağırma süreçlerine oldukça kolaylaştırır. Dolayısı ile öğrenmeyi ve öğrendiklerini kullanma becerisi artar.


GETAP Çocuklarınızı Nasıl Geliştirir?

GETAP; bilişsel becerileri bulunduğu noktadan daha üste çıkaran, uzmanlarımız tarafından hazırlanan bilişsel becerileri geliştirmek üzere 7500 adet özgün zihin egzersizleri ile birlikte yürütülen bilişsel becerileri değerlendirme ve geliştirme programıdır. Dikkat, konsantrasyon, mantık-muhakeme, hafıza ve işlem hızına odaklanarak bilişsel becerilerinizin performansını arttırmanın anahtarıdır. Çocuklarınızın eğitim hayatında karşılaştığı sorunların çözümünde artık bir ortağınız var. Ders ve sınavlarında yaşadıkları, hiç değişmeyeceğini düşündüğünüz engelleri birlikte aşalım.


ÖĞRENME SORUNLARINI GETAP İLE AŞACAKSINIZ

GETAP ile gelin çocuklarınızın ufkunu açalım. Farkına varmadığınız, gözden kaçan sorunları ortadan kaldıralım. Çalışmasına rağmen ders başarısında bir ilerleme olmamasının nedenlerini, derslerle ilgilenme seviyelerini, sınavlarda dikkatini sürdürme ve süreyi doğru kullanma becerilerini gözden geçirip bir ileri safhaya çıkaralım.


Getap Kime Uygulanır?
4 yaştan itibaren her yaş grubuna uygulanabilir.

Getap programına katılan çocuklar daha başarılıdır. Çünkü; Getap dikkati toplamayı, disipline olmayı, planlamayı, sınavlarda süreyi kullanmayı ve zeka performansını artırır, Çocuğunuzun eğitimine önem veriyor ve okul başarısını önemsiyorsanız, sizi GETAP zihin performans testlerine katılmak için merkezimize bekliyoruz.

Psikolojik Danışman Şerife Nur KADIOĞLU

İrtibat telefon:0532 163 68 13

Adres: Konak mahallesi Aktaş Plaza (Defacto üzeri) Kat:3 Daire:20


 

FACEBOOK YORUMLAR