Reklam

Salda Kayak Merkezi'nde Pistler Yeniden Açılıyor

Salda Kayak Merkezi'nde Pistler Yeniden Açılıyor
24 Ocak 2022 - 21:10
Reklam
Reklam
Yeşilova Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamaya göre Salda Kayak Merkezi'nde pistlerin yarın yeniden kullanıma açılacağı duyuruldu.

Kaymakamlıktan yapılan açıklamada "Kar seviyesinden ötürü bir süredir yalnızca Kafeterya ve Konaklama olarak hizmet verdiğimiz Salda Kayak Merkezi’mizde, ilçemiz genelinde kar yağışının devam etmesi ve beklediğimiz kar seviyesine tekrar ulaşmamız neticesinde, 25.01.2022 Salı gününden itibaren (Yarın) pistlerimiz tekrar kullanıma açılacaktır. Kayak ve Snowboard imkanı sunan eşsiz Salda Gölü manzaralı Salda Kayak Merkezi’mizde tüm vatandaşlarımızı ve kayakseverleri misafir etmekten mutluluk duyacağız.

Soğuk ve karlı kış günlerinde her zaman olduğu gibi, kayak merkezimize gelen misafirlerimizin de kış şartlarına uygun olarak kış lastiği ve zincir takmaları konusunda hassasiyet göstermelerini rica ederiz. Bu konuda, Salda Kayak Merkezi yolunda her gün 2 defa tuzlama faaliyeti yaparak gerekli çalışmayı yapan, ilçemiz genelinde de yoğun mesai harcayan İl Özel İdaresi ekiplerinden çalışma arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Salda Kayak Merkezi’miz başta olmak üzere, kıymetli vatandaşlarımızın her konuda istekleri, önerileri ve şikayetlerini bizzat kaymakamlığımızı arayarak ya da sosyal medya üzerinden de bizlere ulaşarak her daim hızlı bir şekilde çözmekten ve gereken çalışmayı yapmaktan memnuniyet duyarız." ifadeleri kullanıldı.

FACEBOOK YORUMLAR