Ay Yapım imzalı ‘Şahane Hayatım’ dizisi 21. bölümüyle dün gece NOW’da ekranlara geldi. Gerilimin ve heyecanın bir an olsun düşmeyen bölüm izleyicileri ekrana kilitlerken dizi #şahanehayatım etiketiyle gece boyu sosyal medya listelerinin üst sıralarında yer aldı.

Melisa’nın garaj kapısına gelmesiyle Onur ve Şebnem büyük panik yaşadı. Melisa’nın içeriyi görmemesi için koşup onu dudaklarından öpen Onur Melisa’yı oradan uzaklaştırdı. Demir’e ulaşamayan Aysel paniklerken Onur ona kendisinin Demir’le konuştuğu yalanını söyledi.

Garajda Demir’in cesedinin yanında kalan Şebnem Niyazi’nin söyledikleri üstüne oradan çıkıp gitmeye karar verdiği anda Onur geldi ve ona yardım etmesi için yalvardı. Şebnem’in bu işe bulaşmak istememesi üstüne Onur bir daha hapse girmemek için eline aldığı bıçakla kendisini öldüreceğini söyledi.

Şebnem sonunda Onur’a yardım etmeyi kabul etti. Bu esnada intihar numarasıyla Mesut’u yanına çağıran Elif’in söylediklerine karşı Mesut hislerinin karşılıklı olmadığını ve görüşmek istemediğini söyledi. Elif annesine haber vermemesini isterken Mesut kendi annesine, Nilgün’e haber verdi.

Nilgün Elif’ten ne yaptığını dinlediği anda onu çok sert şekilde uyardı. Şebnem ve Onur Demir’den kurtulmak için bir plan yaptı. Şebnem akşam yemek için Mesut’un evine gittiği esnada Elif de oraya geldi ve Şebnem’den özür dilemek istediğini söyledi. Şebnem ve Onur yaptıkları plan doğrultusunda gece geç saatte arabalarıyla dışarı çıktığı esnada polis çevirmesini gören Onur panikledi.

Bagajda Demir’in cesediyle yakalanmak istemeyen Onur Aysel’in evine geri dönerken Demir’i bahçeye gömmeye karar verdiler. Demir’i evinde bulamayan Didem Onur’u aradı ve ona Demir’i sordu. Ertesi gün, Şebnem Onur’la yaptıkları planın bir parçası olarak Aysel’in evine geldi ve geçirdikleri kazanın sorumlusunun Demir olduğunu o yüzden de onu aradığını söyledi. Demir’in kendisini tehdit ettiğini söyleyen Şebnem polise gideceğini söylerken Aysel Şebnem’den polise gitmemesini istedi.  

Arzu ve Elif’i karşısına alan Nilgün ortaklığın bittiğini söyleyerek anlaşmayı yırtıp attı. Demir’i bulmak için Onur’la Demir’in evine giden Aysel Demir’in eşyalarını toplayıp kaçtığını düşündü ve Bora’dan Demir’in yurtdışına çıkıp çıkmadığını kontrol etmesini istedi. Mesut’un evine camı kırıp giren Elif, kafasına vurduğu vazo ile kendini yaraladı. Yüzü gözü kan içinde kalan Elif avazı çıktığı kadar bağırıp Şebnem’in evine gidip ondan yardım istedi.

Elif bunu kendisine Mesut’un yaptığı söylerken eve gelen polisler Mesut’u alıp götürdü. Bölümün sonunda Aysel Demir’in babası Macit’le konuşup durumu anlatırken Onur’a ve Şebnem’e eş zamanlı gelen ‘Ne yaptığınızı biliyorum’ mesajı yeni bölümde olacaklara dair merakı yükseltti.

Kaynak: HABER MERKEZİ