Özçelik ve Başkanlar Torosgaz Yönetimini Ziyaret Etti

Özçelik ve Başkanlar Torosgaz Yönetimini Ziyaret Etti
02 Aralık 2022 - 10:06
Reklam

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Burdur'da doğalgaz gelmesi gereken ilçeler için Belediye Başkanları ile birlikte Torosgaz yöneticilerini ziyaret etti.

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Burdur'da doğalgaz gelmesi gereken ilçeler için Belediye Başkanları ile birlikte Torosgaz Yöneticileriyle bir araya geldi.

Torosgaz Yönetim Kurulu Başkanı Osman Erdemci Beyle İlçelerimizin Doğalgaz Konusunda Görüşmelerde Bulunduklarını belirten Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, doğalgazın ilçelere ulaştırılması için fizibilite çalışmalarının hızlandırılacağını söyledi.

Doğalgaz çalışmaları olumlu ilerliyor

Yapılan görüşme neticesinde, Karamanlı, Tefenni ve Yeşilova için beraber değerlendirme yapılmış olup bu kapsamda taşıma doğalgaz ile hizmete sunulacak. Kemer ilçesinin bu çerçevede değerlendirileceği belirtilirken, Çavdır ve Altınyayla ilçelerine de doğalgaz gelmesi hususunda da olumlu neticeler alındı. Bucak'ın komşusu olan Çeltikçi ilçesi de Bucak ve Antalya'ya giden ana hatta yakın olmasından dolayı doğalgaz verilebileceği vurgulanarak, ilerlemeler kaydedildi.

Cumhur İttifakı çalışmaları hızlandırıyor

Cumhur İttifakı olarak çalışmaları hızlandırdıklarını belirten Milletvekili Bayram Özçelik, " Torosgaz Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Osman Erdemci Beyle İlçelerimizin Doğalgaz Konusunda Görüşmelerde Bulunduk. KARAMANLI-TEFENNİ-YEŞİLOVA İlçelerimizin Beraber Değerlendirildiği Taşıma Doğalgaz İle Hizmete Sunulacağı ve KEMER İlçemizin Bu çerçevede Değerlendirilebileceği ,ÇAVDIR ve ALTINYAYLA İlçemize Doğalgaz Gelmesinde Olumlu Neticelendirilmeye Çalışılacağı, Fizibilite Çalışmalarının Hızlandırılacağı ve ÇELTİKÇİ, Bucak ve Antalya’ya Giden Ana Hattın Çeltikçi İlçemize Yakından Geçmesinden Dolayı Doğalgaz Verilebileceği Konusunda İlerlemeler Kaydedilmiştir AK PARTİ Hükümetimizin ve Kıymetli Cumhurbaşkanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN’ın Talimatları ile Doğalgaz Çalışmaları Geniş Kapsamlı Çalışmalar Yapılmasına Başlanmıştır. Bizler Milletvekili Olarak, İl Başkanları, Belediye Başkanlarımızla ve İlçe Başkanlarımızla Çalışmalarımızı CUMHUR İTTİFAKI olarak Hızlandırmaya Çalışıyoruz." ifadelerini kullandı.

FACEBOOK YORUMLAR