Milletvekili Yasin Uğur ve AK Parti Heyetinden Başkan Meçikoğlu'na Ziyaret

Milletvekili Yasin Uğur ve AK Parti Heyetinden Başkan Meçikoğlu'na Ziyaret
07 Kasım 2022 - 20:07
Reklam
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Burdur Milletvekili Sayın Yasin Uğur, Bucak Belediye Başkanı Sayın Emrullah Ünal, Ak Parti Burdur İl Başkanı Sayın Volkan Mengi, Ak Parti Burdur İl Başkan Yardımcısı Sayın Turan Yurduşen, Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Sayın Mustafa Oğuz, Ak Parti Bucak İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sayın Osman Şahan, Ak Parti Bucak Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Mehmet Yunus Demir, Sayın Bünyamin Kızıl ile birlikte Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu’nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Meçikoğlu, nazik ziyaretleri ve güzel temennileri için ziyaretçilere ayrı ayrı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyarette; Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Süleyman Duran, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Bucak Mermerciler Derneği Başkanı Hasan Kurt, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Ali Uğur,Karmersan Mermer Anonim Şirketi Sahibi Salih Kaya, Dash Mermer Sanayi Ltd.Şti. sahibi Osman Dikmen hazır bulundu.

FACEBOOK YORUMLAR