header_menu_icon

Uğur Önür Çaldı, Mehmet Cadıl Oynadı

TRT Kabak Kemane Sanatçısı Uğur Önür, Final Eğitim Kurumlarının Ege Bölge Sorumlusu Osman Oğuz ve Emekli Öğretmen Yılmaz Tunç ile birlikte Portsan Mermer Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Mehmet Cadıl’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette TRT Kabak Kemane Sanatçısı Uğur Önür çaldı ve İş İnsanı Mehmet Cadıl oynadı.  
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İş İnsanı Mehmet Cadıl, TRT Kabak Kemane Sanatçısı Uğur Önür için “Kendisini, kemanını ve sanatını seviyorum” dedi.  
TRT Kabak Kemane Sanatçısı Uğur Önür de Mehmet Cadıl için, “Kendisi Burdura, Türkiye’ye mal olmuş bir İşadamı. Neşet Ertaş kalpten kalbe bir yol var gizli gizli demiş bizim de kalpten kalbe böyle gizli bir geçidimiz var. Bunu da türkülerle sağlıyoruz” dedi.
10-15 yıl önce Mehmet Cadıl’ı tanıdığını dile getiren Final Eğitim Kurumlarının Ege Bölge Sorumlusu Osman Oğuz, Mehmet Cadıl için “Gönlü güzel, çok iyi bir hayırsever” dedi.  Emekli Öğretmen Yılmaz Tunç ise İş İnsanı Mehmet Cadıl’a Burdur kültürüne verdiği katkılardan dolayı teşekkür etti.