header_menu_icon

Öztürk Pide ve Lahmacun Açıldı

Bucak ilçesinde Öztürk Pide ve Lahmacun Salonu açılarak müşterilerine hizmet vermeye başladı. Öztürk Pide ve Lahmacun; zengin menüsü, dürüm,kebap, lahmacun ve pide çeşitleri ile müşterilerine birbirinden leziz ürünleri sunacak.
HİZMET ETMEK İÇİN BURADAYIZ"
Bucak'ta böylesine bir yer açmak ve ilçe halkına hizmet etmekten son derece memnun olduğunu ifade eden firma sahibi Harun Öztürk müşterilerine en iyi hizmet sunmak için burayı açtıklarını, hijyen ve kalite yönünden vatandaşların Öztürk Pide ve Lahmacun Salonu'nu tercih etmelerinden memnunluk duyacaklarını ifade ettiler."
NELER VAR NELER!
“Yemek bizim işimiz, kalite prensibimiz” sloganı ile hizmet veren işletmede,  pide çeşitleri, lahmacun, kebap, ızgara çeşitleri,  tatlı ve içecekler yer alıyor.
ALO PAKET İLE EVLERE SERVİS
Cami Mahallesi Türkeler Caddesi No:20/Z! (Özcan Pansiyon altı, Bereket Market yanı) hizmet veren Öztürk Pide ve Lahmacun Salonu'nun alo paket sipariş hattı ise 0 507 652 2329...
HİJYEN VE KALİTE PRENSİBİMİZ
Öte yandan koronavirüs nedeniyle evlerinden çıkmayan vatandaşlara da alo paket servisi ile hizmet vereceklerini hatırlatan işletmeci Harun Öztürk, "Hijyenik koşullarda lezzetli ve kaliteli çeşitlerimizi müşterilerimizle buluşturmak en birinci amacımız. Vatandaşlarımız gönül rahatlığı ile ürünlerimizi tüketebilirler" ifadelerini kullandı.
ÖZTÜRK PİDE VE LAHMACUN
ALO PAKET: 0 507 652 2329
ADRES: Cami Mahallesi Türkeler Caddesi No:20/Z! (Özcan Pansiyon altı, Bereket Market yanı) BUCAK