header_menu_icon

Ferah Pastanesi Bucak'ta Hizmetinizde...Bayramda Sipariş Verebilirsiniz

Yeni adıyla alışılageldik yerinde Bucak halkına hizmet etmeye başlayan Ferah Pastanesi, bayram süresince de alo paket servisi ile tüm Bucak halkına hizmet vermeyi sürdürecek.
Yıllardır Hale Pastanesi adıyla ilçede marka haline gelen ve 3 yıl sonra yeniden eski adresinde bu kez Ferah Pastanesi adıyla hizmet vermeye başlayan işletme, tatlı,yaş pasta,kuru pasta ve dondurma çeşitlerini kaliteli ve uygun fiyata müşterilerinin evine kadar götürüyor.
BİLDİĞİNİZ LEZZET VE HİZMET, YENİ ADIYLA
İşletmeci Yaşar İnal, "Bir süre sonra tekrardan eski yerimizde hizmet verecek olmamızın mutluluğu ile alo paket servisimiz ile bayramda vatandaşlarımızın ayağına hizmet götürüyoruz.Yaş pasta, kuru pasta, tatlı çeşitleri ve dondurma çeşitleri ile arayın ayağınıza getirelim hizmetimizi başlattık. Yeniden açılışımız öncesinde hem işyerimiz hem de imalathanemiz salgın tedbirleri kapsamında dezenfekte edilmiştir" dedi.
SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI BOYUNCA HİZMETİNİZDE
Ramazan Bayramı süresince Alo Paket servisi 0248 325 55 00 nolu telefondan hizmet verecek olan Ferah Pastanesi'nden istediğiniz tatlı,pasta ve dondurma çeşitlerinizi sipariş verebilirsiniz.
FERAH PASTANESİ
ALO PAKET: 0248 325 55 00 - 0535 787 7080
ADRES: Karayvatlar Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:43 BUCAK