header_menu_icon

Bucak'ta Evcil Petshop, Sevimli Dostlarınızın Hizmetinde!

Bucak ilçesinde 4 yıldır hizmet veren Evcil Petshop, 80 farklı ürün gamında 350 çeşidiyle hayvanseverlerin yanında olmaya devam ediyor.
EVCİL PETSHOP SEVİMLİ DOSTLARIN YANINDA
Kedi, köpek,kuş, tavşan, balık, bıldırcın, hamster ve tavşanlar için gerekli olan tüm yem çeşitlerinin yanı sıra aksesuar, malzeme ve hayvanların ihtiyacı olan tüm gereksinimleri karşılayan Evcil Petshop’ta uygun fiyata tüm ürünleri temin edebilirsiniz.
KALİTELİ MAMALAR UYGUN FİYATA
Özellikle kedi ve köpek yemlerinde kaliteli markaları Bucak’ta hayvan besleyen vatandaşların hizmetine sunduklarını ifade eden işletme sahibi Adem Tabur, “Evcil Petshop olarak 4 yıldır ilçemiz halkının hizmetindeyiz. Evinde hayvan besleyen vatandaşlarımıza her zaman kaliteli ürünleri uygun fiyata temin ediyoruz. Sevimli dostlarımız için ihtiyaç olan tüm her şey burada mevcut” ifadelerini kullandı.
350 ÇEŞİT ÜRÜN BULUNUYOR
Evinde çocuklarına hayvan sevgisi aşılamak isteyenlerin uğrak yeri haline geldiklerini ifade eden işletme sahibi, “80 farklı ürün grubunda 350 ürün çeşidimiz var. Evinizde beslediğiniz hayvan hangi mamadan yiyorsa, sağlığına ve sindirim sistemine hangisi daha uygunsa onun için ihtiyaç olan mama bizde mevcut. Kedi, köpek, kuş ve balık çeşitlerinde farklı ürünlerimiz bulunuyor. Mamaların ve yemlerin yanı sıra oyuncaklar, aynalar ya da kafes, akvaryum, taşıma çantası gibi tüm ürünlerimizde bulunuyor” diye konuştu.
Sevimli dostlarımız için tüm ürünleri bulundurduklarını ifade eden Evcil Petshop, Cumhuriyet Caddesi Dişçi Pasajı’nda hizmet veriyor.
Evcil Petshop Bucak  (Adem Tabur)
Tel: 0 546 451 07 07
Adres: Cumhuriyet Caddesi Dişçi Pasajı BUCAK