2019 yılında kendisi gibi oyuncu Ali Atay ile dünyaevine giren Hazal Kaya, aynı yıl oğlu Fikret Ali'yi dünyaya getirmişti. Kaya geçen yıl ise tam da 11 ili etkileyen deprem felaketinin yaşandığı günlerde ikinci bebeğini kucağına almıştı.

"LEYLA'MU BULDUM"

Geçen haftalarda Atay Ahmet Mümtaz Taylan'ın programına konuk olmuş ve “Sen Leyla’nı buldun mu?” sorusuna; “Buldum yüzde yüz. Bundan sonrası için ne olur? Ben şu an ile ilgilenen biriyim ama Leyla’mı gerçekten buldum.  Kavgalar dövüşler, birbirimizi hırpalamalar, bir kitap okursun hani paramparça edersin ya kitabı, biz gerçekten birbirimize öyle davranıyoruz, şefkat de var hırçınlık da…" yanıtı vermişti.

 NİHAL'İN LANETİ GELDİ!

Bu kez İbrahim Selim ile Bu Gece programına katılan Hazal Kaya ve Ali Atay, özel hayatlarına dair açıklamalar yaptı. Programda Hazal Kaya'nın çok sayıda hastalığı olduğu öğrenilirken, Kaya'nın yaşadığı sağlık sorunlarından birinin de 'bayılma hastalığı' olduğu belirtildi.

Yıllar evvel rol aldığı Aşk-ı Memnu dizisindeki Nihal karakterinin bayılmasına gönderme yapan Atay, 'Nihal gerçekmiş' dedi. Kaya da 'Nihal'in laneti geldi bayılma hastası oldum' açıklamasında bulundu.

Editör: Ömer Özdoğan