Başkan Adayı Safa Sönmez, “ Bucak Perşembe Pazarı'nda gördüğümüz pazar esnafı, maalesef ilkel şartlarda çalışıyorlar. Zamanında İYİ Parti İlçe Başkanı olarak, bu durumu gördükten sonra hemen harekete geçtim. Hemşerilerimizin mağdur olduğu ısınma ile ilgili izolasyon sorunlarının büyük olduğunu belirtmek isterim.

Mevcut Belediye Başkanı Emrullah Ünal'dan bu konudaki sorunların çözüleceği ile ilgili yapılan görüşme sürecinde verdiği cevap, buradaki izolasyon sorununun çözüleceği ve ısınma problemi sıkıntılarından kurtulacağı yönündeydi. Ancak, maalesef bir seçim dönemi daha geldi ve belediye başkanı sözünde durmadı, durmuyor ve durmayacak gibi görünüyor.

Bu süreçte kıymetli hemşerilerime sesleniyorum. 31 Mart akşamı inşallah sandıktan çıktığımızda, Allah'ın izniyle 1 Nisan'dan itibaren bütün sorunları takip edecek ve muhalif süreçte yaptığımız tespitlerin icra kişisi olacağız. İnşallah, Bucak Belediye Başkanı olarak seçildiğimizde, kıymetli hemşerilerimize hizmet fırsatı yakaladığımızda, Allah'ın izniyle bu sorunların üstesinden geleceğiz.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: HABER MERKEZİMuhabir: İsmail Atız