Yakalandı Haberleri

yakalandı haberleri ve güncel yakalandı gelişmeleri, yakalandı ile ilgili tüm video, yakalandı fotoğrafları ve yakalandı haberleri Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Gündem, GazeteBU sitemizde


Antalya Haberleri

Antalya’nın Alanya ilçesinde çeşitli suçlardan toplam 13 yıl 5 ay kesinleşmiş hapis cezasından aranan firari şahıs yakalanarak cezaevine koyuldu.

Gündem

Burdur’da büyücülük ve falcılık adı altında kadınlara cinsel saldırı ve tacizde bulunan bir şahıs evine yapılan operasyonla yakalanarak çıkarıldığı mahkemece...

Adana Haberleri

Adana’da 121 yıl 3 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan kişi Seyhan Devriye Ekipleri tarafından yakalandı.

Gündem

Burdur'un Bucak ilçesi Çavuşlar Mahallesi'nde bulunan bir evin bahçesinde yılan paniği yaşandı.

3.Sayfa Haberleri

Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan operasyonda “Kasten Öldürme” suçundan aranan Ö.T. saklandığı yerde suç aleti tabanca ile yakalandı.

Mersin polisinin yaptığı çalışmada önce İstanbul'a götürülmesi ardından da yurt dışına gitmesi planlanan bir kadın terör örgütü üyesi ile ona...

Gündem

Burdur’da bir şahsın sokaklarda kadın kılığına girip gezdiği şeklindeki sosyal medya paylaşımları üzerine polis harekete geçti.

3.Sayfa Haberleri

Hatay’ın İskenderun ilçesinde aranması bulunan 2 şahıs yakalandı.

Antalya Haberleri

Antalya'nın Manavgat ilçesinde, hakkında yağma ve iftira suçlarından 17 yıl 24 ay 39 gün hapis cezası olan bir zanlı yakalandı.

Antalya Haberleri

Antalya'da çeşitli suçlardan aranan 220 şüpheli yakalandı.

Gündem

Burdur İl Jandarma Komutanlığı tarafından yürütülen 29 operasyonda toplam 32 şüpheli gözaltına alındı.

Gündem

Burdur'un Merkez ilçesine bağlı Kozluca Köyü'nde organize bir şekilde düzenlenen yasadışı köpek dövüşleri, güvenlik güçlerinin operasyonuyla sona erdi.