Pamukkale Haberleri

pamukkale haberleri ve güncel pamukkale gelişmeleri, pamukkale ile ilgili tüm video, pamukkale fotoğrafları ve pamukkale haberleri Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Gündem, GazeteBU sitemizde


Pamukkale Üniversitesi Buldan Meslek Yüksekokulu Moda Tasarım Programı öğrencileri tarafından hazırlanan ‘Sürdürülebilir Kıyafet’ sergisi büyük ilgi gördü.

Gündem

Dünyaca ünlü Pamukkale’yi görmek için gelen yabancı kafile, 70 yaşındaki Polonyalı kadını Denizli’de unutup Salda Gölüne gitti.

Denizli’de Adil Demirören Mustafa Musoğlu 3. sınıf öğrencileri, Pamukkale Belediyesi’ne ait atık getirme merkezini gezerek, geri dönüşümü yerinde öğrendi.

Denizli Haberleri

Denizli'de önemli tarım ürünlerinden olan Papaz eriği üreticilerini fırtına vurdu.

Denizli Haberleri

Denizli’de çevre yolunda direksiyon hakimiyetini kaybederek karşı şeride geçen motosiklet sürücüsü bariyere çarptı.

Denizli Haberleri

Yalnız yaşayan 70 yaşındaki Hatice D., kendisinden haber alınamayınca komşuları tarafından evinde ölü bulundu.

Denizli Haberleri

AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir’in Yarış ve Drag Pisti Projesi ile Pamukkale, kentte yapılacak ulusal ve uluslararası...

Denizli Haberleri

Denizli Pamukkale'de yaşanan olayda uçuruma düşen adam 1 ay sonra hayatını kaybetti.

Denizli Haberleri

Denizli'de bir evden gelen kötü koku üzerine yapılan incelemede, 72 yaşındaki Süreyya Ata'nın 15 gün önce öldüğü tahmin edilen cansız...

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde alkollü olduğu iddia edilen bir şahıs, mahallede park halindeki araçlara zarar vererek ortadan kayboldu.

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde, bir binanın 7. katından pencereden düşen 60 yaşındaki kadın olay yerinde hayatını kaybetti.