Meteoroloji Haberleri

meteoroloji haberleri ve güncel meteoroloji gelişmeleri, meteoroloji ile ilgili tüm video, meteoroloji fotoğrafları ve meteoroloji haberleri Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Gündem, GazeteBU sitemizde


Gündem

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden (MGM) alınan bilgilere göre, Burdur'da önümüzdeki günlerde kavurucu sıcaklar bekleniyor.

Hatay'ın İskenderun ilçesinde aniden bastıran dolu ve sağanak yağış, hayatı olumsuz etkiledi.

Gündem

10 Mayıs Cuma günü Burdur ve ilçelerinde hava durumu nasıl seyderecek? Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumu tahminleri...

Gündem

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden (MGM) yapılan son değerlendirmelere göre, Isparta ve Burdur'da yarın öğleden sonra kuvvetli ve kısa süreli fırtına bekleniyor.

Gündem

4 Mayıs Cumartesi günü Burdur ve ilçelerinde hava durumu nasıl seyderecek? Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumu tahminleri...

Gündem

Isparta ve Burdur'da hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin altına düşmesi ve hafif zirai don olayı bekleniyor.

Gündem

2 Mayıs Perşembe günü Burdur ve ilçelerinde hava durumu nasıl seyderecek? Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumu tahminleri...

Gündem

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Türkiye'de önümüzdeki bir haftalık süreçte yeni bir yağışlı havanın etkili olacağını bildirdi.

Gündem

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden (MGM) yapılan uyarıya göre, bugün Burdur'da toz taşınımı bekleniyor.

Gündem

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, bölge genelinde yer yer toz taşınımı bekleniyor.

Gündem

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) tarafından yapılan açıklamaya göre, Türkiye'yi 81 ilde etkisini gösterecek çöl sıcakları sarıyor.

Gündem

Meteorolojik değerlendirmelere göre, Burdur genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyreden sıcaklıkların artmaya devam etmesi bekleniyor.