Merkezefendi Haberleri

merkezefendi haberleri ve güncel merkezefendi gelişmeleri, merkezefendi ile ilgili tüm video, merkezefendi fotoğrafları ve merkezefendi haberleri Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Gündem, GazeteBU sitemizde


Denizli Haberleri

Merkezefendi Belediyesi tarafından restore edilen Hacı Hızır Salih Efendi Konağı’nda resim, akıl ve zeka oyunları kurs kayıtları başladı. Başvurular 14...

Denizli Haberleri

Merkezefendi Belediyesi’nin açtığı ‘Drama Kursu’ kayıtları başladı.

Merkezefendi Belediyesi Mayıs Engelliler Haftası kapsamında birçok etkinliğe imza attı.

Denizli Haberleri

60 yaşındaki bir adam, bir süredir haber alınamaması üzerine polis eşliğinde evine gidilen yerde ölü bulundu.

Denizli Haberleri

Denizli’de Merkezefendi ilçesinde Ramazan ayı ve teravih bilinci aşılanan çocuklar camiyi şenlendirdi.

Denizli Haberleri

Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde 3 katlı bir binanın depo olarak kullanılan çatı katında yangın çıktı

Denizli Haberleri

Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde iftar için aldığı ekmeklerle yolun karşısına geçmeye çalışan adam, otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybetti.

Asayiş

Denizli'de bir matbaa fabrikasında çıkan yangın paniğe neden oldu. Atık kağıtların tutuşmasıyla başlayan yangın, itfaiye ekiplerinin zamanında müdahalesiyle kontrol altına...

Gündem

Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde bir inşaatta çalışan Mahmut Kanyıldıran, üçüncü kattan asansör boşluğuna düşerek ağır yaralandı.

Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde boşanma aşamasında olan şahıs, sokak ortasında eline aldığı bıçakla kendine zarar vereceğini iddia ederek gerginlik yarattı.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, 2. Sanayi Sitesi esnafı ile bir araya gelerek esnafları teker teker ziyaret etti.

Merkezefendi Belediyesi, çocukların rahat, temiz ve güvenli oyun alanı olması için Servergazi Mahallesi’ne atık malzemelerden Geri Dönüşüm Parkı yaptı.