Jandarma Haberleri

jandarma haberleri ve güncel jandarma gelişmeleri, jandarma ile ilgili tüm video, jandarma fotoğrafları ve jandarma haberleri Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Gündem, GazeteBU sitemizde


Ekonomi

Jandarma Genel Komutanlığı, 6 farklı meslekten olmak üzere toplam 15 devlet memuru alacağını duyurdu. Başvurular 13 Haziran'da başladı ve 30...

Denizli Haberleri

Denizli'de Buldan İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan operasyonda, Oğuz Mahallesi'nde şüphe üzerine durdurulan araçta uyuşturucu madde ele geçirildi.

Ormanlık alanda hayvancılık ile uğraşarak kendilerini kamufle ettikleri belirlenen ve haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan cinayet şüphelileri M.K. ve A.K....

Denizli'nin Honaz ilçesinde Dünya Çiftçiler Günü'nde çalınan traktör, jandarma tarafından 3 saatte bulunarak sahibine teslim edildi.

Antalya Haberleri

Antalya'da jandarma ekiplerinin gerçekleştirdiği kaçakçılık operasyonda 139 kilo kıyılmış, 125 kilo da nargile tütünü ve çok sayıda makaron ele geçirildi.

3.Sayfa Haberleri

Hatay'da jandarma ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda; 13 şüpheli yakalanırken çeşitli unsuru maddelere ele geçirildi.

Gündem

Burdur İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı operasyonda yakalanan terör örgütü üyesi 1 şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Gündem

Burdur İl Jandarma Komutanlığı, "En İyi Narkotik Polisi Anne", "Madde Bağımlılığı ile Mücadele", "KADES" ve "Siber Farkındalık" konularında bilgilendirme ve...

Gündem

Burdur'un Bucak ilçesinde yaşayan Fatma Arıcan (81), jandarmaya büyük bir jestte bulunarak evini ve arazisini Jandarma Asayiş Vakfı'na bağışladı.

Gündem

Burdur Valisi Türker Öksüz, Hacılar Jandarma Karakol Komutanlığında Jandarma personeli ile iftarda bir araya geldi.

Gündem

Burdur'da yaşayan Fatma Arıcan, arazisini jandarmaya bağışladı. "Devletim hep yanımda oldu, şimdi ben de arazimi devletime veriyorum" dedi.

Gündem

Burdur İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, gerçekleştirdikleri operasyonlarda toplam 55 asayiş olayına müdahale etti.