Itfaiye Haberleri

itfaiye haberleri ve güncel itfaiye gelişmeleri, itfaiye ile ilgili tüm video, itfaiye fotoğrafları ve itfaiye haberleri Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Gündem, GazeteBU sitemizde


Antalya Haberleri

Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde bir binanın balkonunda çıkan yangın, vatandaşın müdahalesi ve itfaiye ekiplerinin çalışmasıyla söndürüldü.

3.Sayfa Haberleri

Hatay’da yaşlı kadının parmağına sıkışan yüzük, itfaiye ekipleri tarafından kesilerek çıkartıldı.

Adana Haberleri

Yıl boyu öğrencilere çeşitli eğitimler veren Adana Büyükşehir İtfaiye Daire Başkanlığı, Tabipler Odası Ortaokulu öğrencilerini yılın son eğitim ve öğretim...

3.Sayfa Haberleri

Hatay'ın Kumlu ilçesinde bir tarlada çıkan anız yangını itfaiye ekipleri söndürdü.

3.Sayfa Haberleri

Hatay'ın Payas ilçesinde hurdalık alanda çıkan plastik yangını itfaiye ekipleri söndürdü.

3.Sayfa Haberleri

Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde bir okulda düzenlenen şenlikte sıcak hava dolayısıyla bunalan öğrenciler, itfaiye tarafından su sıkılarak serinletildi.

Hatay’ın Defne ilçesinde su çekerken 3 metrelik kuyuya düşen vatandaş itfaiye ekipleri tarafından yaralı olarak kurtarıldı.

Gündem

Burdur’da bahçe giriş kapısına sıkışan kirpi itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Osmaniye'de itfaiye ekipleri, girdiği sulama kanalı köprüsü altındaki boşlukta doğum yapan anne köpek ve 5 yavrusunu kurtardı.

Hatay’da kafasını merdiven boşluğundaki demir korkuluğa sıkıştıran çocuğu itfaiye ekipleri kurtardı.

Gündem

Burdur'un Bucak ilçesi Oğuzhan Mahallesi'nde bulunan eski bir foseptik çukuruna düşen yavru köpek, arama kurtarma ekipleri tarafından kurtarıldı.

Denizli Haberleri

Seyir halindeyken alevlere teslim olan bir otomobil, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü, araç kullanılamaz hale geldi.