Firari Haberleri

firari haberleri ve güncel firari gelişmeleri, firari ile ilgili tüm video, firari fotoğrafları ve firari haberleri Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Gündem, GazeteBU sitemizde


Gündem

Burdur'da 8 ayrı suçtan kesinleşmiş hapis cezası ile aranan firari jandarma ekiplerinin yaptığı operasyon ile yakalanarak cezaevine gönderildi.

Gündem

Burdur İl jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından 1-10 Haziran tarihleri arasında yakalanan 5 firari hükümlü yakalanarak cezaevine gönderildi.

Gündem

Burdur Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 21 yıl 8 ay hapis cezasıyla aranan firari hırsızı yakaladı.

Antalya Haberleri

Antalya'da hakkında 15 yıl kesinleşmiş hapis cezası ile aranan şahıs Jandarma ekipleri tarafından yakalanarak çıkarıldığı mahkemece cezaevine gönderildi

Gündem

Burdur'da 21 yıl 8 ay hapis cezasıyla aranan firari, polis ekiplerince yakalanarak cezaevine gönderildi.

Isparta Haberleri

Hakkında 35 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan firari, Antalya'nın Serik ilçesinde yakalandı.

Gündem

Burdur İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan genel asayiş uygulamalarında yakalanan ve haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan 9 firari hükümlü,...

Gündem

Burdur’un Bucak ilçesinde silahlı yağma suçundan 34 yıl 82 ay hapis cezasıyla aranan firari polis ekipleri tarafından yakalanarak cezaevine gönderildi.

Isparta Haberleri

Isparta’da uyuşturucu madde ticareti yapma suçundan 21 yıl 5 ay 15 gün kesinleşmiş hapis cezasıyla aranan firari yakalandı.

Gündem

Burdur’da gece vakti yol kesmek, konut ve iş yerinden yağma suçundan 19 yıl 9 ay hapis cezasıyla aranan firari, polis...

Gündem

Burdur'da farklı suçlardan 25 yıl hapis cezası ile aranan firari şahıs, polis ekipleri tarafından yakalanarak çıkarıldığı mahkemece cezaevine gönderildi.

Gündem

Burdur İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, çalışmalarında 21 asayiş olayına müdahale ederek 26 şüpheli tespit edildi ve adli makamlara sevk edildi.