Burdur yangın Haberleri

burdur yangın haberleri ve güncel burdur yangın gelişmeleri, burdur yangın ile ilgili tüm video, burdur yangın fotoğrafları ve burdur yangın haberleri Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Gündem, GazeteBU sitemizde


Gündem

Burdur’da gün içerisinde çıkan yangınlarda 700 dekar otluk alan, 1 ev ve 1 odunluk yanarak zarar gördü. Yazıköy’de köyün çöplüğü...

Gündem

Burdur'un Bucak ilçesinde ekin tarlalarında çıkan yangın ekiplerin yoğun çalışması sonucu söndürüldü. Yangına çiftçiler de küreklerle toprak atarak yangına müdahale...

Gündem

Burdur’da evininin yakınında çıkan otluk yangınını söndürmek isterken kalp krizi geçiren yaşlı adam kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Gündem

Burdur merkeze bağlı Kuruçay köyünde bir iş yerinde sobadan çıktı. Yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürülürken, iş yeri kullanılamaz hale geldi.

Gündem

Burdur’da elektrik kaçağından çıkan yangında samanlık ve çevresinde bulunan yaklaşık 3 ton saman balyası yanarak kullanılamaz hale geldi.

Gündem

Burdur’da bir kafede fritözden sıçrayan yağın alev alması sonucu çıkan yangın itfaiyenin hızlı müdahalesiyle söndürüldü.

Gündem

Burdur’da bir kafede fritözden sıçrayan yağın alev alması sonucu çıkan yangın itfaiyenin hızlı müdahalesiyle söndürüldü.

Gündem

Burdur’da sanayi sitesinde kaynak yapıldığı esnada çıkan yangında, oto yedek parça deposunda maddi hasar meydan geldi.

Gündem

Burdur merkeze bağlı Yassıgüme köyünde gece saatlerinde ahırda başlayan yangın samanlığa ve eve sıçradı. Ahır, ev ve samanlık kullanılamaz hale...

Gündem

Türkiye'nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü kenarına yapılan Salda Bilim Merkezi inşaatında çıkan yangın, itfaiyenin hızlı müdahalesi ile söndürüldü.

Gündem

Burdur’da bir evde çıkan yangında ev ve garajda bulunan lüks otomobil yanarak kullanılamaz hale geldi.

Gündem

Burdur'un Gölhisar ilçesinde, sabah saat 7 civarında bilinmeyen bir sebeple çıkan yangında ev kullanılamaz hale geldi.