header_menu_icon

İrem Derici Burdur'da Coşkuyu Katladı

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 98’inci yıl dönümü tüm yurtta olduğu gibi Burdur’da da coşkuyla kutlandı. Şarkıcı İrem Derici verdiği konserde sevenleriyle buluştu.

Burdur’daki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Burdur Belediyesi tarafından düzenlenen konserde şarkıcı İrem Derici sahne aldı.

Binlerce vatandaşın katılım sağladığı konserde İrem Derici, seslendirdiği şarkılarla sevenlerini eğlendirdi. Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’nındaki konser alanını dolduran vatandaşlar İrem Derici’ye ellerindeki Türk bayraklarıyla eşlik etti.

Konser alanındaki vatandaşlara yaptığı konuşmada Cumhuriyetin önemine dikkat çeken Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, “Cumhuriyet hepimizi adam yerine koymuştur. Bir öğretmen çocuğunu Belediye Başkanı yapmıştır. İrem hanımı ve değerli dostlarını tüm Türkiye’nin sanatçısı yapmıştır. Bugün bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşcesine yaşamamızın sebebidir. İşte Cumhuriyet budur. Hepinizi seviyorum, bayramınızı kutluyorum, iyi ki varsınız. Cumhuriyetle kalın, Atatürk ile kalın.” diye konuştu.

Başkan Ercengiz, konuşmasının ardından İrem Derici’ye hediye takdim etti.

Hediye takdiminin ardından İrem Derici şarkılarını seslendirmeye devam ederken alandaki vatandaşlar doyasıya eğlendi.