header_menu_icon

Bucak'ta Çamlıca Mahallesi'nde Hummalı Çalışma

Bucak Belediyesi Çamlıca Mahallesinde dört bir koldan çalışma yürütüyor. Kazım Karabekir Caddesinde parke, Sultan Hamit Caddesinde kanalizasyon,1728 sokakta yol genişletme ve devamındaToki konutlarına ulaşım için yeni yol açma çalışması yapılıyor.
Çamlıca Mahallesinde yürütülen Çalışmaları Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Mustafa Oğuz,Meclis Üyesi Belediye Başkan Yardımcısı Yasin Çiçek, Çamlıca Mahalle Muhtarı Ramazan Akman ve birim müdürleri ile birlikte incelemelerde bulundu.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal Çamlıca Mahallesine yapılan hizmetler hakkında açıklama yaptı. Başkan Ünal Çamlıca Mahallemize dört bir koldan hizmet götürüyoruz. İlçemiz Çamlıca Mahallesinde 2. ve 3. Etap toki konutlarının inşa edilmesi ve vatandaşlarımızın konutlarına yerleşmesinden sonra mahallemizin nüfus yoğunluğu arttı. Öncelikle Toki konutlarına ulaşım yollarında düzenleme çalışması yaptık. Geçtiğimiz yaz mevsiminde torosgaz firması ile yaptığımız görüşmeler neticesinde hızlı bir çalışma sergileyerek doğalgaz’ınToki konutlarına ulaşmasını sağladık. Bu kış mevsiminde Çamlıca Mahallesi toki konutlarında ikamet eden vatandaşlarımız doğalgazla ısınmaya başladılar. Mahallemizde hizmet seferberliği ilan ettik ekiplerimiz Kazım Karabekir Caddesinde parke yapımı, Sultan Hamit Caddesinde kanalizasyon çalışması, 1728 sokakta yol genişletme çalışması ve devamında yeni yol açma çalışması gerçekleştiriyor. Kazım Karabekir Caddesinde ilk önce yol genişletme çalışması ve istinat duvarı yapımı, doğalgaz hattı yapımı ve alt yapı çalışması yaptık. Caddenin planladığımız şekilde ilk etabında 1741 sokak kavşağına kadar olan bölümünde parke yol yapımını gerçekleştirdik. Caddenin kalan bölümünde de düzenleme çalışmalarımız ilerleyen zamanlarda devam edecek. İlçemiz Yunus Emre Mahallesinden başlayarak Çamlıca Mahallesine uzanan Toki konutlarına ulaşım yollarından birisi olan Sultan Hamit Caddesinde alt yapı çalışmalarımıza başladık. İlk etapta 300 metrelik bölümünde kanalizasyon çalışması yapıyoruz. Cadde üzerinde ve Toki konutları civarında bulunan vatandaşlarımızın kanalizasyon hizmetinden faydalanmasını sağlayacağız. Alt yapı çalışmalarımız tamamlandıktan sonra caddemizde üst yapı çalışmaları yapacağız. Ayrı bir ekibimizde Hacı sarılar mezarlığı üst kısmında bulunan 1728 sokakta yol genişletme çalışmalarını sürdürüyor. Bu sokağımızın devamında imar planlarımızda olup ve açılmamış olan yeni bir yol açma çalışmalarımızda devam ediyor. Bu yeni yolumuz Toki konutlarının alt kısmına ulaşacak. Yeni yolumuz tamamlanınca Toki konutlarına yeni bir ulaşım yolu sağlamış olacağız. Çamlıca Mahallesinde ekiplerimizin dört bir koldan yürüttüğü çalışmalar ile mahallemizin bir çok sorununu çözüme kavuşturmuş olacağız. Bucak ilçemiz ve halkımız için Çamlıca mahallesinde olduğu gibi tüm mahallelerimizde hizmetlerimiz devam edecek.”dedi.
Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Mustafa Oğuz “ Belediyemiz Çamlıca Mahallesinde hizmet seferberliği ilan etmiş durumda. Belediye Başkanımızla birlikte yapılan hizmetleri yerinde görme imkanımız oldu. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden duyduğu memnuniyeti hissedebiliyoruz.Belediye Başkanımızı ve ekibini yapılan hizmetlerden dolayı kutluyorum. Halkımıza el ele, gönül gönüle, hep birlikte hizmetlerimiz devam edecek.” dedi.