header_menu_icon

BUCAK İLÇE STADYUMUNUN SAHA AYDINLATMASI TAMAMLANDI

Yeni FİFA Standartlarındaki antrenman sahası ve saha aydınlatması Bucak’a çok yakıştı. Yılların bir eksikliği daha giderildi.

Başkan Emrullah Ünal yaptığı açıklamada 8 Eylül 2022 tarihinde saha aydınlatma işinin ihalesini yapmıştık. 5 Ocak 2023 itibarıyla da uluslararası standartlarda yeni yaptığımız antrenman sahamızda aydınlatma işini de tamamladık Bucak’ımıza, Oğuzhanspor’umuza ve kulüplerimize hayırlı olsun”dedi.  

FİFA Standartlarında Bir Saha ve Saha Aydınlatması

Başkan Ünal açıklamasında, “Bucak’ımıza özlemi çekilen FİFA Standartlarına uygun FİFA Quality belgeli sentetik zemine sahip bir saha kazandırdık. Sahanın akşam saatlerinde de kullanılması için stat aydınlatmaları konumlandı. Sahayı tel örgülerle çevreledik. Stada elektronik skorboard takıldı. Saha Aydınlatma projemizin ilçemize kazandırılmasında başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Kasapoğlu’na, Milletvekillerimiz Yasin Uğur ve Bayram Özçelik’e, Spor Toto Teşkilatı Başkanımız Bünyamin Bozgeyik’e, Ak Parti Burdur İl Başkanımız Volkan Mengi’ye, Ak Parti Bucak İlçe Başkanımız Mustafa Oğuz’a, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Orhan Kemerkaya’ya, Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Zeki Çelik’e ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. İlçemize Hayırlı olsun.” dedi.