header_menu_icon

Bucak Belediyesi Mart Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Belediye meclis toplantısı Bucak Belediyesi toplantı salonunda  3 Mart 2020 Salı 14:30’da gerçekleştirildi. Toplantıya başlanılmadan önce İndip’de şehit olan askerlerimiz için bir dakikalık saygı duruşu akabinde istiklal marşı okundu. Meclis toplantısına yoklamanın tamamlanması ve çoğunluğun sağlanması ile meclis başladı.İlk olarak gündem maddeleri Belediye meçli üyesi İsmail Baştaş tarafından okundu ve gündem maddelerine geçildi.

Yağmur sularını kanalizasyon sistemine katanları uygulanacak ücretin belirlenmesi konusunu görüşülmesi. Bucak Belediyesi meclis kararı oy birliği ile görüşüldü ve kabul edilerek plan bütçe komisyonuna havale edildi. Su sayaçlarının Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen dosyalar görüşüldü ve oy birliği ile kabul edildi. Bucak Belediyesi ücret tarifesinde evlendirme hizmetleri bölümünde düzenleme yapıldı.

Amatör spor kulüplerine yardım yapılması konusunun görüşüldü. 2018 ve 2019 yılı amatör spor kulüplerine yapılan destekler görüşüldü ve 2020 yılı amatör spor kulüplerine verilecek olan destekler oylamaya sunuldu. Amatör spor kulüplerine verilecek olan yardımlar oy birliği ile kabul edildi.

Gündem maddelerinin Belediye meclis üyeleri tarafından tamamının görüşülmesinin ardından Bucak Belediyesi Mart ayı belediye meclis toplantısı sona erdi.