Ülkemizde de en çok tartışılarak kapatılması yönünde isteklerde bulunulan sosyal medya uygulaması Tik Tok'a ilişkin dikkat çeken bir açıklamada Esra Erol'dan geldi.

“Tik Tok'tan tiksiniyorum. Çünkü orası bir pavyona döndü." Açıklamasının arka planında yatan gelişmeleri sizler için derledik.

Esra Erol

TikTok için çektiği videolarda göğsünü açarak 100 bin TL toplayan 'Laz Kızı' kullanıcı isimli 35 yaşındaki G.D. sosyal medyada gündem olmuştu. ATV'de ekrana gelen Esra Erol'da programında ünlü sunucu Esra Erol konuya dair açıklamalarda bulundu. 

Laz Kızı

"TİKTOK İÇİN BİR KISITLAMA GETİRİLMELİ!" "TikTok’tan tiksiniyorum. Çünkü orası bir pavyona döndü" diyen ünlü sunucu uygulama için bir kısıtlama getirilmesi gerektiğini vurguladı. 'LAZ KIZI' TEŞHİRCİLİK NEDENİYLE GÖZALTINA ALINMIŞTI!

TikTok'ta 'Laz Kızı' kullanıcı adıyla göğsünü açarak yayın yapan G.D. 1 saat içerisinde 100 bin TL kazanması ile gündeme gelmişti. Tepkiler üzerine teşhircilik sebebiyle gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan G.D. 1 saatte 100 bin lira kazandığı yönündeki iddiaları yalanlamıştı. 

Sizce Tik Tok Türkiye'de yasaklanmalı mı? Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.