header_menu_icon

ÖĞRENCİLERİN OKUL HASRETİ SONA ERDİ

ATATÜRK İLKOKULU YENİ YÜZÜYLE ÖĞRENCİLERİMİZLE BULUŞTU

Bucak'ta güçlendirme çalışmaları sebebiyle bir süredir eğitim öğretime ara verilen Atatürk İlkokulu binası 18.04.2022 Pazartesi günü yeni yüzüyle eğitim öğretime yeniden açıldı. 1 haftalık ara tatil sonrası eğitim öğretime baaşlanan okulda, İstiklal Marşı töreninin ardından ilk ders zilinin çalmasıyla öğrencilerin de okul hasreti sona erdi.
Öğrencilerin heyecanlı ve mutlu oldukları görüldü. Öğrencilerin bu mutluluğuna İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet YAZAR da ortak oldu.
Törenin ardından okul idareci ve öğretmenleriyle kısa bir sohbet toplantısı yapan Neşet YAZAR yaptığı açıklamada; "Allah'ın izniyle Atatürk İlkokulumuzu yeni yüzüyle eğitim öğretime kazandırıldı. Öğrencilerimizin en iyi şartlarda eğitim görmesini sağlamak bizim asli görevimizdir. Dolayısıyla da bunu başarmanın mutluluğu içerisindeyiz. İlçemize, mahallemize hayırlı olsun. Okulun hazır hale gelmesinde başta Sayın Valimize, Sayın Kaymakamımıza ve onun nezdinde İlçe Özel İdare Müdürlüğüne, Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüze; öğrencilerin en iyi şekilde eğitim görmesi için her türlü fedakârlığı yapan, gecesini gündüzüne katan değerli idareci ve öğretmenlerimize; okul sıralarının taşınmasında yardımcı olan Hikmet Tolunay Meslek Yüksekokulu Müdürüne ve Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencilerine, emeği geçen tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum. " sözleriyle duygularını ifade etti.