Ünlü oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan'ın aşk hayatı, medyada yeni bir gündem oluşturdu. 56 yaşındaki Yılmaz Erdoğan'ın bir modelle ilişkisi olduğu söylentileri dolaşıyordu. Çiftin uzun süredir birlikte oldukları iddia ediliyor, ancak ilişkilerini gizli tutup tutmadıkları belirsiz. Yılmaz Erdoğan'ın 25 yaş genç sevgilisi olan Cansu Taşkın kimdir? Cansu Taşkın gerçekten Yılmaz Erdoğan ile mi birlikte?

Cansu Taşkın Kimdir

İnci Taneleri dizisinde Azem karakterine hayat veren Yılmaz Erdoğan'ın, 25 yaş genç bir modelle ilişki yaşadığı iddia ediliyor. Bu konuda Bircan Bali'nin ne söylediği merak ediliyor. Yılmaz Erdoğan'ın 31 yaşındaki sevgilisi kim ve onunla "Dilber'i" buldu mu? Ayrıca, 25 yaş genç sevgilisi Cansu Taşkın kimdir? Tüm bu detaylar haberimizde yer alıyor...

Yılmaz Erdoğan'ın Yeni Sevgilisi Kim?

Uzun bir süredir ekranlarda ve kamera arkasında başarıyla yer alan Yılmaz Erdoğan'ın ilişkisi merak konusu. Bir süredir konuşulan ve Bircan Bali tarafından ortaya atılan iddiaya göre, 1967 doğumlu Yılmaz Erdoğan'ın, 1992 doğumlu Cansu Taşkın ile yaklaşık 2 yıldır bir ilişkisi olduğu öne sürülüyor.

Bali'nin "Bir bomba patlatayım" ifadeleriyle yaptığı açıklamaya göre, Yılmaz Erdoğan eski bir manken olan Cansu Taşkın'la birlikte. Bali, bu bilgiyi gizlediklerine dair duyumlar aldığını belirtti. İkilinin ilişkisinin dikkat çeken bir yanı ise yaş farkı; Cansu Taşkın 31 yaşında iken, Yılmaz Erdoğan 56 yaşında. Aralarında 25 yaşlık bir fark bulunuyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ