ÇÖP KONTEYNIRLARI ESTETİK BİR GÖRÜNÜME KAVUŞUYOR

Bucak Belediyesi şehre daha estetik bir görünüm kazandırmak için çöp konteynırlarına suni çim giydirme çalışması yapıyor.

ÇÖP KONTEYNIRLARI ESTETİK BİR GÖRÜNÜME KAVUŞUYOR
01 Aralık 2022 - 13:09
Reklam
Belediye ekipleri tarafından çöp konteynırlarına, özel tasarımlı giydirme kutular yapılarak kente daha estetik bir görünüm kazandırılıyor. Çim giydirme yapılan çöp konteynırları bulundukları noktalara yeni bir renk katıyor.

Şehri her yönü ile estetik bir görünüm kazandırmak için çalışmalar yürüten Bucak Belediyesi, kendi imkanları ile imal ettiği suni çim dekorasyonlu giydirmeler ile kent merkezinde bulunan eskimiş ve yıpranmış konteynırları kaplıyor.

Bucak  Belediyesi, kendi atölyelerinde ürettiği çim giydirme kafesleri ile şuana kadar 14 adet çöp konteynırını kaplayarak hem estetik bir görünüm kazandırdı hem de konteynırları dış etkilere karşı koruma altına aldı. 

Yapılan çalışma ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Emrullah Ünal, şehrin estetik bir görünüme kavuşması için çalışmalar yürüttüklerini altını çizdi.

Başkan Ünal yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Kent merkezinde bulunan çöp konteynırlara suni çim giydirme çalışmalarımız devam ediyor. Vatandaşlarımıza daha temiz ve estetik görünümlü bir şehirde yaşama imkânı sunmak için bu tür çalışmalar yürütüyoruz. Çöp konteynırlarının suni çim giydirilmesiyle sokak, cadde ve meydanlarımız daha güzel ve estetik görünüme kavuşuyor. Yeşil renkli suni çim halı ile kafes içerisine aldığımız konteynerlerimizin çevresi temiz bir görünüme kavuşuyor. Yaptığımız bu çalışma ile vatandaşlarımızdan çok güzel dönüşler aldık. Vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda suni çim giydirilmiş konteynerlerimizin sayısını daha fazla artıracağız” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR