Reklam

CHP Milletvekili A.Adayı Hakan Açar, başvurusunu yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi Burdur Milletvekili Aday Adayı Hakan Açar, CHP Genel Merkezi’ne giderek aday adaylığı başvurusunda bulundu.

CHP Milletvekili A.Adayı Hakan Açar, başvurusunu yaptı
17 Mart 2023 - 18:09
Reklam
Reklam
Reklam
Ankara’da CHP Genel Merkezi’ne giden CHP Burdur Milletvekili aday adayı Hakan Açar, evraklarını teslim ederek resmi başvuruyu gerçekleştirdi.

Başvuru işlemlerinin ardından açıklama yapan Açar şunları söyledi; “Bu seçimler ülkemizin yeniden inşası için, ülkemizin kurucu değerlerine dönerek, üreterek, güçlenen bir ekonomiye sahip olabilmesi ve yeniden insanlarımızın müreffeh yaşam seviyesine ulaşabilmesi için yapılacak son seçim. Bu kadar kritik bir seçimde içinde siyaset ve halka, millete hizmet etme aşkı olan kişilerin bir kenarda oturup hem ülkesinin hem de bulunduğu coğrafyasının geleceğine yön vermemesi beklenemezdi. Bugüne kadar bizi biz yapan en büyük özelliğimiz her zaman ezilenin yanında olarak karınca misali sırtımızda su taşıyarak tarafımızı belli etmemizdir. Ülkemiz de bu denli yangın yeriyken yine tarafımızı belli ettik ve ülkemizin yeniden inşası için elimizi taşın altına koyarak liderimiz ve müstakbel Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanında olduğumuzu ifade ettik. Şimdiden bizleri bu yolda yalnız bırakmayan başta belediye başkanımıza, il ve ilçe örgütlerimize, desteklerini bir an bile esirgemeyen muhtarlarımıza, sivil toplum örgütlerimize ve başkanlarına sonsuz minnetlerimi sunuyorum.”

FACEBOOK YORUMLAR