Reklam

BUTSO'NUN "KALİTE HİZMET BELGESİ" YENİLENDİ

BUTSO'NUN "KALİTE HİZMET BELGESİ" YENİLENDİ
02 Temmuz 2022 - 12:30
Reklam
Reklam
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO), TSE Kalite Yönetimi Sistemi denetimini başarıyla geçti.

Kaliteli hizmet anlayışını TSE denetimleriyle belgelendiren Burdur Ticaret ve Sanayi Odası, 2007 yılından bu yana sahip olduğu TSE Kalite Yönetimi Sistemi için yapılan denetimden 2022 yılında da başarıyla geçti.

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Türk Standartları Enstitüsü Akdeniz Bölge Koordinatörlüğünden TSE Isparta Temsilcisi Denetmen Mustafa Bilkay tarafından yapılan denetimler neticesinde, BUTSO’nun tüm birimleri incelenerek belge yenileme tetkiki gerçekleştirildi.

ÜYELERİMİZE KALİTELİ HİZMET VERMEYİ ÖNEMSİYORUZ

BUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, tetkik neticesinde yenilenen TSE Belgesi hakkında yaptığı değerlendirmede: “Avrupa Standardında Beş Yıldızlı Hizmet misyonumuza devam ediyoruz. TOBB Akreditasyon Belge Denetim Tetkikinden sınıf atlayarak (C kategorisinden B kategorisine yükselerek) geçen Odamız, TSE denetiminden de aynı başarıyı göstererek belgesini yeniledi. Üyelerimize tüm birimlerimizle kaliteli hizmet vermeyi önemsiyoruz. Bunun sonucunda da üyelerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak istiyoruz” dedi.

Başkan Yusuf Keyik: “Antalya Belgelendirme Müdürlüğü yetkililerinin denetimleri neticesinde TS EN ISO 9001: 2022 Kalite Hizmet Belgemizi yeniledik. Odamız, Akredite Oda Belgesine sahip olarak üyelerimize uluslararası kalitede hizmet etmeyi sürdürüyor” şeklinde konuştu.

FACEBOOK YORUMLAR