Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ), Osmangazi ilçesi Hamitler Mahallesi Firuze Sokak ve civarında yapılacak bir çalışma nedeniyle 1 Aralık 2023 tarihinde 10:00 ile 12:00 saatleri arasında su kesintisi yapılacağını duyurdu.
Arıza nedeniyle kesinti yapılacak bölgeler ise şu şekilde:
- Hamitler Mahallesi Firuze Sokak
- Firuze Sokak'a bağlantılı tüm sokaklar
Ayrıca Mustafa Kemalpaşa ilçesi Derecik, Ocaklı, Güllüce mahallelerinde şebeke arızası nedeniyle bugün saat 10.30 ile 17.00 arasında su kesintisi yaşacağı bilgisi paylaşıldı.