Başkan Meçikoğlu; öncelikli olarak yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, verginin önemine ilişkin yaptığı değerlendirmelerin ardından, tüm defterdarlık teşkilatı mensuplarının Vergi Haftasını kutladı ve çalışmalarında başarılar diledi. Ayrıca Vergi Haftası münasebetiyle tüm tüccar ve sanayicimize 2024 yılının hayırlı ve bereketli kazançlar getirmesi temennisinde bulundu.

Ziyarette Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Coşkuner ve Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Kurt da hazır bulundu.

Ziyaret sonrası; Burdur Defterdarlığı tarafından düzenlenen, 26 Şubat- 2 Mart tarihleri arasında kutlanan Vergi Haftası dolayısıyla, Burdur Defterdarı Naci Günaydın, Bucak Vergi Dairesi Müdürü Serdal Uyar ve Gelir Müdürü Durmuş İnce, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu ile birlikte Bucak’ta gelir ve kurumlar vergisinde dereceye giren As Çimento A.Ş., Demir Maden Çimento Hazır Beton A.Ş. ve As Ado Hazır Beton Sanayi A.Ş. Firmalarını ziyaret ederek şirketin genel müdürü Süleyman Petek’e plaketlerini takdim etti.

Başkan Meçikoğlu ziyaret esnasında; Değerli üyelerimize ülke ekonomisine yaptığı değerli katkılardan dolayı teşekkür ediyorum ifadelerini kullandı. Mobil Yandex Mail'den gönderildi

I M G 2761

Kaynak: HABER MERKEZİ