Reklam

Bucak'ta Lavanta Tepesi İçin İlk Adım Atıldı

Bucak Belediyesi ve Bucak Orman İşletme Müdürlüğü işbirliği ile Cami Mahallesi ve Çukur Mahalle sınırlarında bulunan katranlık mevkiinde Lavanta tepesi oluşturulması için ilk adım atıldı.

Bucak'ta Lavanta Tepesi İçin İlk Adım Atıldı
21 Şubat 2020 - 10:52
Reklam
Reklam
Reklam
Lavanta tepesi oluşturulması planlanan alanda Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Ak parti Bucak İlçe Başkanı Mustafa Oğuz, Orman İşletme Müdürü Ramazan Kolsuz, Fen İşleri Müdürü Ömer Gümüş, Cami Mahallesi Muhtarı Alim Gülhan, Çukur Mahalle Muhtarı Ramazan Ocak incelemelerde bulundu.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal “İlçemizin çehresini değiştirecek yeni bir projeye imza atıyoruz. Bucak Orman İşletme Müdürlüğü ile işbirliği içerisinde Cami Mahallesi ve Çukur Mahalle sınırlarında bulunan katranlık mevkiinde Lavanta Tepesi Projemizi hayata geçiriyoruz. Lavanta Tepesi Projemizin projelendirme çalışmalarını tamamladık. Lavanta Tepesi Projemizin uygulama safhasında ilk adımı bugün atıyoruz. Lavanta Tepesi projemizin dikim sahası hazırlık çalışmalarımız kısa zamanda başlayacak. İlk etapta 500 adet lavanta dikimi planlıyoruz. Projemiz tam olarak hayata geçtiği zaman Lavanta Tepemiz ilçemizin birçok noktasından görülebilecek. Projemizin hayata geçirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Mustafa Oğuz “ Bucak Belediyemiz, Bucak Orman İşletme Müdürlüğümüzle güzel bir projeyi ilçemize ve halkımıza kazandırıyorlar. Lavanta Tepesi projesinde emeği geçen iki kurumumuzu da kutluyorum. Bizde projenin en kısa sürede hayata geçirilmesi için üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz.”dedi.
 

FACEBOOK YORUMLAR