Reklam

BUCAK BELEDİYESİNE  4 YENİ ARAÇ VE İŞ MAKİNASI KAZANDIRILDI

Bucak Belediyesi Akaryakıt Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Bucak Belediyesi hizmetlerinde kullanılmak üzere 4 yeni araç ve iş makinası aldı. 

BUCAK BELEDİYESİNE  4 YENİ ARAÇ VE İŞ MAKİNASI KAZANDIRILDI
18 Ocak 2023 - 11:53 - Güncelleme: 18 Ocak 2023 - 12:04
Reklam
Reklam
Reklam
 Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal Belpaş bünyesine kazandırılan araçlar hakkında açıklama yaptı.

Başkan Emrullah Ünal “ Belediyemizin iştiraki olan Bucak Belediyesi Akaryakıt Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Belpaş’ın araç ve iş makinası parkını genişlettik. Belpaş bünyesine yeni 4 adet Isuzu marka araç, 1 adet forklift ve 1 adet pikap kamyonet kazandırdık. Yeni kazandırdığımız araçlarımız Belediye hizmetlerinde kullanılacak. Bu şekilde Belediyemizin dışarıdan araç kiralama giderlerini en aza indirmeyi, zorunlu haller dışında araç ve iş makinası kiralamayı durdurmayı hedefliyoruz. Desteklerinden dolayı Belpaş yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 Belediye önünde sergilenen yeni araçları Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Belpaş Yönetim kurulu üyeleri Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Bucak Esnaf ve Sanatlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Civan ve Belpaş Müdürü Erkan Karaca birlikte incelediler.

FACEBOOK YORUMLAR