Reklam

Bucak Belediyesi "Eleştiri Meclisi'yle Ödül Aldı

Bucak Belediyesi "Eleştiri Meclisi'yle Ödül Aldı
20 Nisan 2022 - 22:55
Reklam
Reklam
Reklam
Bucak Belediyesi, Akdeniz Belediyeler Birliği’nin 7. Proje yarışmasında İyi Yönetişim ve Halkla İlişkiler alanında ‘Eleştiri Meclisi’ Projesi ile ikincilik ödülü kazandı.

Göreve geldiği ilk günden itibaren şeffaflığın sağladığı sosyal hesap verebilirlik ve erişilebilir karar alma anlayışı ile örnek bir yönetim sergileyen Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, tüm Türkiye’ye örnek olacak hesap verilebilirlik ve şeffaf belediyecilik uygulamalarına bir yenisini daha ekledik. Eleştiri Meclisi uygulamasıyla vatandaşlarımızın eleştirilerini dinliyoruz.

Ortak akıl ve istişare anlayışıyla hemşerilerimizle buluşmaya, istek ve taleplerini yerinde dinleyerek çözüm odaklı hizmetler üretmeye çalışıyoruz. Ben herkesin eleştirme hakkı olduğunu düşünüyorum. Halkın oyuyla seçilmiş temsilcisi olan herkesin bu eleştirilere açık olması gerektiğine inanıyorum. Eleştiri Meclis projemize gelen ikincilik ödülü bizleri gururlandırdı. Birçok belediyenin istediği ödüllerden bir tanesini daha alarak bu uygulama ile ödüle layık görülmenin anlamı çok büyük” dedi.

Başkan Emrullah Ünal ödül törenine Meclis Üyesi İsmail Başarır ile birlikte katıldı.

FACEBOOK YORUMLAR