Reklam

Boğazköy'de Dikkat Çeken Bilim Fuarı

Boğazköy'de Dikkat Çeken Bilim Fuarı
10 Aralık 2021 - 20:30
Reklam
Reklam
İlçemiz okullarından Boğazköy Veysel Mutlu Ortaokulu tarafından 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı düzenlendi. Fuar Bucak Kaymakamı Erol TANRIKULU, Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay GÜNGÖR, okulun banisi Veysel MUTLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet YAZAR, okul müdürleri ve halkın katılımı ile gerçekleşti.

Okul Müdürü Arif BÜTÜNER, günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yaptı. Ayrıca vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle öğrendiğimiz değerli öğretmenimiz, eski okul müdürü Mehmet ACAR da anıldı. Daha sonra protokol üyeleri tarafından öğrencilerin birbirinden güzel projeleri tek tek incelendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet YAZAR, "Bilim Fuarlarında öğrencilerimiz proje konusunu araştırırken farkında olmadan öğreniyorlar ve arkadaşları ile olan bağlarını güçlendirip takım ruhunu ortaya koyuyorlar. Ayrıca öğrendikleri bilgileri kendi cümleleri ile ifade etmenin mutluluğunu yaşıyorlar. Tüm öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve okul yönetimlerini çalışmalarından dolayı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. " sözleriyle duygularını dile getirdi.

FACEBOOK YORUMLAR