Beşiktaş'a Ghezzal ve Rashica'dan kötü haber! Rachid Ghezzal, MKE Ankaragücü karşılaşmasında sağ uyluk arka adalesinde gerilme ve ödem, Milot Rashica ise sol uyluk üst iç adalesinde gerilme ve ödem tespit edildi. İki futbolcunun tedavisine başlandı ve sezonun geri kalanında forma giymeleri beklenmiyor. 

Kulübün Açıklaması:

Rachid Ghezzal için yapılan açıkalamda, "Futbol A Takımımızın MKE Ankaragücü ile oynadığı müsabakada sağ uyluk arka adalesinde ağrı hissettiği için oyuna devam edemeyen futbolcumuz Rachid Ghezzal'ın Acıbadem Altunizade Hastanesi'nde yapılan MR görüntülemesinde, sağ uyluk arka adalesinde (semitendinosus) kas tendon bileşkesinde gerilme ve ödem saptanmıştır. MKE Ankaragücü maçında sol uyluk üst iç kısmında ağrı hisseden oyuncumuz Milot Rashica'nın Acıbadem Altunizade Hastanesi'nde yapılan MR görüntülemesinde, sol uyluk üst iç adalesinde (pectineus) gerilme ve ödem saptanmıştır. Rachid Ghezzal ile Milot Rashica'nın tedavisine sağlık ekibimiz tarafından başlanmıştır

Rachid Ghezzal Besiktas 1693813383 115756Milot Rashica Besiktas 1693813492 115757

Rachid Ghezzal ve Milot Rashica için sezon bitti gibi görünüyor

Yıldız futbolcuların, Trendyol Süper Lig'in son üç haftasına girerken, bu sezon kalan maçlarda forma giymeleri beklenmiyor.