Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen ve esnaf ziyareti yapan Başkan Ünal, tek tek işyerlerinde esnafları ziyaret ederek sohbet etti. Esnafların her zaman yanında olduğunu dile getiren Ünal, esnaflarla bir süre sohbet ederek, işleriyle ilgili bilgi aldı.

Esnafının ilçenin kalkınmasında, istihdamında önemli bir role sahip olduğunu söyleyen Başkan Ünal, “Bir ilin, ilçenin esnafı ne kadar gelişmişse bulundukları yer de o kadar gelişmiştir.

emrullah ünal

Esnafımızın daha iyi şartlarda hizmet sunabilmeleri, müşterilerine daha sağlıklı bir şekilde ulaşabilmeleri için Belediye olarak tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz.  Kalkınmanın temeli esnafımızdır. Bizlerde esnafımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda esnaflarımız ziyaret ederek istişarelerde bulunduk.  Alın teriyle, emeğiyle çalışan çok kıymetli esnaf kardeşlerimizi dinledik.

emrullah ünal

İlçemiz ekonomisinin gelişmesi ve gerekli ihtiyaçlarının karşılanması için görüş alışverişinde bulunduk. Her zaman yanlarında olduğumuz değerli esnaflarımıza teşekkür ediyor, bol kazançlar diliyorum” şeklinde konuştu.

Ünal: Her zaman birlikteyiz

Başkan Ünal açıklamasında, “Biz “Birlikte Bucak” diyoruz, bu doğrultuda hizmet üretmeye, yan yana durmaya devam ediyoruz. Biz her zaman sahada, birlikteyiz. Esnaf kardeşlerimin derdini, tasasını dinlemek için her zaman buradayım, yanınızdayım” diye konuştu.

emrullah ünal