Başkan Şimşek'in Yönetim Kurulu Belli Oldu

Başkan Şimşek'in Yönetim Kurulu Belli Oldu
25 Haziran 2021 - 12:44 - Güncelleme: 25 Haziran 2021 - 12:55
Reklam
Federasyonumuzun 15.Olağan Genel Kurulu Makü Konferans ve Sergi Salonunda yapıldı.24 Haziran 2021 Perşembe günü Makü Konferans ve Sergi Salonunda gerçekleşen Federasyonumuzun Olağan Genel Kuruluna  Belediye Başkan vekili Hasan DUYGULU, İl Genel Meclisi Başkanı Murat AKBIYIK, Futbol Federasyonu Akdeniz Bölge Müdürü Ahmet KÖKSALAN, Gençlik ve Spor İl Müdürü Orhan KEMERKAYA,  Ak Parti İl Başkanı Volkan MENGİ  MHP İl Başkan Vekili Hüseyin DİNÇ, Taban Birlik Başkanları,Sivil Toplum Örgütü Başkanları Kulüp Başkanları ve delegeler katıldı.Divan Başkanlığını Mustafa KILIÇ,Başkan Yardımcılığını Ali BOLATAN, Katip Üyelikleri Cantürk AKSÖZ, Mehmet ÇUKURCA oy birliği ile seçildi. Yaklaşık 35 yıldır Federasyon Başkanlığını yürüten Nuri YILDIRIM'ın  aday olmadığı,seçimlerde tek liste ile aday olan Mehmet  ŞİMŞEK Burdur Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığına seçildi.Yaklaşık 3 yıldır görev yapacak olan Yönetim Denetim Disiplin Asil ve yedek Üyeleri Onur Kurulu Üyeleri ve Konfederasyon asil ve Yedek delegeleri aşağıda listelenmştir.
GENEL BAŞKAN                : Mehmet ŞİMŞEK
GENEL SEKRETER           : Ömer DEMİR
YÖNETİM KURULU
ASİL ÜYE                 :                                           YEDEK ÜYE          :

1-Aleattin KALKAN                                                1-Ruhi ÖZSİPAHİ

2-Şükrü ŞENER                                                     2-Ali ARAÇ

3-Bahri ŞİMŞEK                                                     3-Bülent BAĞCI

4-Murat TÜRKER                                                   4-Mehmet Akif ERSOY

5-Ali SAY                                                                5-Hamit ÖNCÜ

6-Erol BÜLBÜL                                                       6-Emre EVSEN

7-Ali BOLATAN                                                       7-İbrahim ÖZDAMAR

8-Akın ÖZÇELİK                                                     8-Adem ERDOĞAN

9-Cantürk AKSÖZ                                                   9-Mehmet ULUDOĞAN

                                                                               10-Halil İbrahim ERÇOBAN

                                                                                11-Gültekin ACAR

 
DENETİM KURULU
ASİL ÜYE                 :                                              YEDEK ÜYE :

1- Yusuf BAKIR                                                       1- Necmi ERK

2- Bekir OKUNAKOL                                              2-Ahmet ERYAĞCI

3- Sefa ULUÇAY                                                      3-Mustafa DEMİR

DİSİPLİN KURULU
ASİL ÜYE                       :                                        YEDEK ÜYE :

1-Mehmet M. ÇUKURCA                                        1- Rıza KIR

2-Asil ÇAKIR                                                            2- Ali ÜNAL

3-Tahir CEYLAN                                                      3-Murat SEZER

ONUR KURULU

 1-Nuri YILDIRIM                                                     5 - Şevket AKSÖZ
2-Orhan KEMERKAYA                                            6- Mustafa ONAY

3-Emrah ATAY                                                         7- Abdullah SARTEKİN

4-Halil CANDAN
KONFEDERASYON DELEGELERİ
ASİL ÜYE                 :                                              YEDEK ÜYE :

1-Nuri YILDIRIM                                                     1-Şükrü ŞENER

2-Ömer DEMİR                                                        2-Alaettin KALKAN

3-Mehmet ŞİMŞEK                                                  3-Akın ÖZÇELİK


FACEBOOK YORUMLAR