Bucak Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bilal ÖZEL, Başkan Yardımcısı Ahmet ÖZCAN, Meclis Başkanı Mustafa İLERİ, Meclis Üyeleri Murat SARI, Süleyman AY, Mehmet BESLER, Ahmet Ali ÇETİNER, Mustafa GÜNEŞ, Rıza ÇAVUŞ, Himmet ERTEKİN, Mehmet TURAN, İsmail KAYABAŞ, Mehmet ÖZKAN ve Genel Sekreter Mustafa MUTLU Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

TBMM ziyaretinde Burdur Milletvekilleri Prof. Dr. Adem KORKMAZ, Mustafa OĞUZ ve İzzet AKBULUT’u makamlarında ziyaret eden Bucak Ziraat Odası Başkanı ve berberindekiler bölgemizin tarımsal potansiyeli ve gelişimi noktasında karşılıklı istişarelerde bulunmuştur.

bilal özel-1

Ülkemiz tarım ülkesi, ekonomimiz tarıma dayalı, her şeyden önce hayatımızın büyük bir parçası olan gıda, tarım ve hayvancılık sektörü baz alındığında Ziraat Odalarının ve çalışan Ziraat Mühendislerinin yeri ve önemi, çiftçiye sağladıkları katkılar bir bütün olarak değerlendirilmiş ve bunlara ilave nelerin yapılabileceği istişare edilmiştir.  

Ankara ziyaretinde TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanı E.Tarım Bakanı Prof. Dr. Vahit KİRİŞCİ ve Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkanı Kamil ÖZCAN da ziyaret edilmiştir. Ziyarette bitkisel üretimin ve hayvancılığın ülke ekonomisindeki yeri, kırsal refahın gelişmesine olan katkıları ve sürdürülebilirliği noktasında nelerin yapılması gerektiği değerlendirilmiştir.

bilal özel-1

Başkan Bilal ÖZEL ve Oda Meclisi Antalya Milletvekili Av. Mustafa KÖSE’yi de ziyaret etmişlerdir. Tarıma dair sohbetlerin gerçekleştiği ziyarette onları ağırlayan vekillere teşekkürlerini iletti.

Editör: Evrim Tuna Şahin