BAŞKAN MUZAFFER DOĞAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Başkan Muzaffer Doğan Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan adaylığını açıkladı.

BAŞKAN MUZAFFER DOĞAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
25 Ocak 2023 - 11:47 - Güncelleme: 25 Ocak 2023 - 12:14
Reklam
Başkan Doğan açıklamasında;
"Saygıdeğer Üyelerimiz ve Çok Kıymetli Hemşehrilerim,

Birçoğunuzun da bildiği üzere 1995 yılından buyana yaklaşık olarak yirmi sekiz yıldır S.S. Bucak Esnaf ve Sanatkârlar Kredi  Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulunda aktif olarak görev yapmaktayım. Çekirdekten yetişmek ifadesinin naçizane olarak bu konuda şahsıma uygun düştüğüne inanıyorum. Kırk beş yıl boyunca kooperatifimize gönül veren, bu süre zarfında  Kooperatif Başkanlığını layıkıyla yapan çok kıymetli Başkanım, Değerli Yol Arkadaşım Hacı Ali Civan Başkanımdan edindiğim tecrübe ve bilgilerin ışığında S.S. Bucak Esnaf ve Sanatkârlar Kredi  Kefalet Kooperatifi Başkanlığına aday olduğumu  tüm kamuoyu ile paylaşmak isterim.

Başkan seçilmem halinde; bugüne kadar tüm esnaf ve sanatkârlarımıza göstermiş olduğum özen, yaklaşım ve desteği yeni görevimin gerekleri içerisinde de yine birlik, beraberlik ve hakkaniyetle devam ettireceğim. Her zaman önceliğimiz, darda olan esnaf arkadaşlarımıza el uzatmak, omuz vermek; esnaflıkta yolun başında olan üyelerimize tecrübe ve deneyimlerimizle yol göstermek, kooperatifimizin imkanlarıyla destek olmaktır. Biz çok güçlü ve büyük bir aileyiz. Ben, bu büyük ailenin birlik ve beraberlik içinde, huzur ortamında,daha güçlü ve daha başarılı olması için yıllardır olduğu gibi tüm gücümle ve samimiyetimle çalışmaya devam edeceğim. 

Siz çok değerli üyelerimizi de 19 Şubat 2023 Pazar günü yapılacak olan seçimde oy kullanmaya davet ediyorum. Bu görev şahsıma tevdi edildiği takdirde, devralacağımız bayrağı daha da yükseklere taşıyacağımıza söz veriyorum. Çıktığımız bu yolda ben ve yol arkadaşlarım desteklerinize talibiz.Şimdiden tüm üyelerimize teşekkürlerimi sunuyor, Hepinizi saygıyla selamlıyorum." ifadelerini kullandı. 

FACEBOOK YORUMLAR